Екскурсії

Студенти під час навчального процесу відвідують екскурсії по нашому місту Чернівці, як на архітектурні пам’ятки, громадські споруди різного типу призначення так і на нові об’єкти що будуються.

Також з екскурсіями відвідували такі міста України як: Львів, Одеса, Дніпро, Київ, Івано- Франківськ, Запоріжжя, Хортиця, Камянець-Подільський, Хотин та інші.

На ознайомчій практиці студенти нашого відділення відвідують різні міста світу. Мета цієї практики закріпити навчальний матеріал з історії архітектури шляхом екскурсії і поїздок, ознайомлення з історичним міським середовищем, визначення архітектурних стилів основних архітектурних пам’яток та закономірності планувальних рішень історично складених кварталів. Практичне ознайомлення з найбільш поширеними типами громадських споруд, мікрорайонами та об’єктами, що будуються.

Під час ознайомчої практики студенти нашого коледжу відвідали такі європейські міста як: Верона, Венеція, Флоренція, Краків, Прага, Дрезден, Будапешт, Відень, Клагенфурт , Бухарест, Бран, Брашов, Сігішуара та інші.