Центр професійної освіти

«Навчання заради змін»: запрошуємо дорослих на безкоштовні навчальні курси за професіями  «Монтажник систем утеплення будівель» та «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткувань»

Команда Чернівецького політехнічного фахового коледжу оголошує набір учасників та учасниць на короткострокові професійні навчальні курси.

Цьогоріч наш навчальний заклад став партнером проєкту «Навчання заради змін», який впроваджується ГО «Український професійний розвиток» в межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Впродовж серпня-жовтня ми навчатимемо чоловіків та жінок, які прагнуть здобути нові знання або хочуть підвищити власну кваліфікацію у професії, що є важливою для відновлення України.

Ми відкриваємо реєстрацію на навчання за професіями «Монтажник систем утеплення будівель» та «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткувань».

Які переваги навчання?

— актуальні професії, затребувані на ринку праці

— навчання безоплатне

— є можливість проживати у гуртожитку безкоштовно

— фінансова підтримка для усіх учасників

— можливості для ВПО, колишніх учасників бойових дій, батьків-одинаків

По закінченню курсу відбудеться вручення сертифікатів що засвідчать професійну компетенцію випускників та випускниць.

Реєструйтеся на навчальні професійні курси вже зараз онлайн: https://forms.gle/dHA1BXjcxmNF6uTu6

Навчальні курси стартують з серпня та відбуватимуться у Чернівецькому політехнічному фаховому коледжі за адресою м. Чернівці, вул. Павла Каспрука, 2

Реєстрація триває до 20 липня 2024 р. Поспішіть залишити свою заявку!

 

Довідкова інформація

Програма «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery» спрямована на підтримку навчання та перепідготовку кваліфікованої робочої сили в чотирьох секторах економіки, важливих для процесу відновлення: будівництво, транспорт і логістика, сільське господарство та сфера послуг. Ця мета досягається через зміцнення спроможності надавачів послуг професійної освіти пропонувати якісні й орієнтовані на ринок праці освітні послуги, залучати вразливі групи населення і співпрацювати з роботодавцями. Програма фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Бюджет Програми складає 10 мільйонів євро. Програма Skills4Recovery триває з середини 2023 по середину 2026 року та охоплює шість областей (Львівську, Вінницьку, Чернівецьку, Київську, Полтавську та Дніпропетровську).