Студентська рада

 

Студентські роки більшість вважає чи не найкращими роками у своєму житті. Саме за студентства кожен стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми. І значна частина цих проблем – суто студентські проблеми, внутрішні проблеми навчального закладу. Студентське життя очима студентів ЧПК – це:

…навчання, навчання, навчання… і не тільки…

…свідомість!.. …найкращі друзі, інтелектуальна тусовка…

…теплиця, де вирощують таланти…

…вир заходів і подій, де постійно треба обирати…

…ЧПФК (усі літери – великі)…”

 

Чим живе і що хоче досягнути в своєму житті теперішній студент? Щоб це зрозуміти ми, студрада ЧПК, хочемо звернутися до вас і поділитися своїми планами на майбутнє, а також почути ваші думки і побажання.

Ми знаємо, що зараз на першому місці у нас стоїть навчання і, тому хочемо покращити і зробити тіснішими зв’язки між студентським і викладацьким складом, урізноманітнити і зробити його цікавим.

Адже, заходи для відмітки — це все у минулому. Ми хочемо жити по-справжньому: проводити дискусії і конференції, пізнавати те незвідане, що до нас доносять наші старші товариші через практичні заняття і неординарні лекції. Ми — майбутнє нашої держави і, тому повинні засвоїти досягнення попередніх поколінь і піти далі уперед, створивши щось своє нове.

Але, як кажуть не хлібом єдиним, тому поєднати навчання з відпочинком потрібно розумно, щоб це не заважало, а навпаки — додавало енергії і сил. Культурно-масові заходи повинні не закінчуватись тільки дискотеками і спортивними змаганнями, а піти далі, створивши різноманітну гаму дозвілля. День студента і день першокурсника, екватор і захист диплому, як Альфа і Омега повинні бути досконало продумані і втілені на практиці.

 

Ми хочемо це зробити і думаємо, що наші плани здійсняться.

Хочете до нас? Тоді читайте далі:

Якщо ви прагнете працювати з цікавими людьми, побачити у своїх викладачах не тільки кваліфікованих фахівців, захоплених своєю роботою, а й справжніх друзів та співрозмовників, які вміють розуміти студентів та прислухатися до них, ви зустрінетеся з ними у нашому коледжі.

 Якщо ви комунікабельна людина, яка полюбляє життя й отримує насолоду від спілкування з неординарними особистостями,- в нашому закладі на вас чекає безліч друзів. У цих стінах знаходять спільну мову вихідці з різних регіонів Чернівців і не тільки, які відтворюють у мініатюрі справжню модель демократичної держави.

Якщо ви не байдужі до свого здоров’я, вас приваблюють спортивні тренування, змагання і перемоги, ви людина завзята й енергійна,- на вас чекають у спортивному комплексі ЧПФК. Викладачі фізичного виховання допоможуть вам знайти своє місце у світі спорту. Якщо ж ви надаєте перевагу спокійному ритму життя, любите щирі, дружні стосунки, то в коледжі, де навчається відносно небагато студентів, ви знайдете особливу камерну атмосферу і внутрішній спокій.

Якщо ви не збираєтесь усі студентські роки лише “гризти граніт науки” і вас цікавить творчість, мистецтво, фольклор, тоді – саме для вас концерти,конкурси,вечірки від студентської ради ЧПФК.

 Якщо ж ви прагнете, не гаючи часу, подбати про свою кар’єру, то саме в ЧПФК ви якнайшвидше реалізуєте свій потенціал. Якщо в процесі напруженої розумової роботи ви зголодніли – ласкаво просимо до їдальні, де можна вдало поєднати обід і приємне спілкування. І, звичайно, найріднішим для всіх студентів в ЧПФК є Адміністрація з роботи зі студентами , де можна одержати потрібну вам інформацію, поспілкуватися, поділитися ідеями, думками, проблемами, зголоситись на участь у різноманітних конкурсах тощо.

 Якщо казати коротко і просто, то студенти ЧПФК – це, як наголосив професор Роланд Піч з Мюнхенського університету після кількох років викладання : “Прекрасні студенти! Вірю в Україну, дивлячись на них”.

Отож, якщо Вам не байдуже життя наших молодших поколінь, якщо Ви талановиті та сповнені новітніх ідей, якщо Ви енергійні та сповнені бажання реалізовувати власні проекти, ми щиро запрошуємо Вас до нашої команди!!!