Спеціальності відділення

"Будівництво та цивільна інженерія" - одна з найгуманніших професій на Землі. Молодший спеціаліст цієї спеціальності призначається для діяльності в будівельних організаціях і їх підрозділах різних галузей народного господарства, які займаються будівництвом та експлуатацією житлових, цивільних, промислових будівель і споруд незалежно від форм власності на посадах майстра і виконроба, а також для роботи в проектних і конструкторських організаціях техніком-конструктором, нормувальником, техніком виробничого відділу. За час навчання в коледжі ви навчитесь розробляти технологію та організацію будівельно-монтажних робіт, розрахувати кошториси на будівельні роботи, розробляти проектну документацію на цивільні, промислові та громадські будівлі. Також освоїте прогресивні методи виконання теслярських, мулярських та штукатурних робіт. Як майбутнім майстрам вам будуть привиті навички з менеджменту та управління будівельним виробництвом. Підготовка фахівців здійснюється з детальним вивченням і використанням комп'ютерної техніки в проектуванні та організації будівельних робіт.

"Архітектура" - одна з найдавніших, необхідних людям професій.

Слово "архітектура" в перекладі з грецької - вищий ступінь будівельного мистецтва. Основна задача архітектури - цестворення середовища для життя людей: житлові будинки, школи, театри, храми, палаци, вокзали, готелі та ін. Над образом кожної споруди працює архітектор. Робота архітектора залишається на віки. Навчаючись на цій спеціальності в нашому коледжі, ви зробите перший крок до оволодіння цією благородною професією. Тут ви навчитесь проектувати індивідуальні житлові будинки, громадські споруди, розробляти інтер'єри, планувати мікрорайони, міста.

Ви оволодієте архітектурною графікою, малюнком, живописом, композицією, макетуванням, основами комп'ютерного архітектурного проектування. Ви вивчете світову архітектуру і архітектуру свого краю, станете різнобічно освіченими людьми і зможете застосовувати свої навики в різних галузях.