Sturada.png

Наша адреса: м. Чернівці,

вул. Павла Каспрука,2, тел\факс (0372)56-70-47 

 Ми у Facebook     insta Ми у Instagram

Відбувся захист дипломів студентів відділення програмування

Відбувся захист дипломів студентів відділення програмування.

   14 та 17 червня 2013 року в Державному вищому навчальному закладі “Чернівецький політехнічний коледж” відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності “Розробка програмного забезпечення” на здобуття кваліфікації технік-програміст за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. На розгляд Державної кваліфікаційної комісії було представлено 25 дипломних проектів, які мають практичне застосування в різних сферах: це і автоматизовані інформаційні системи, електронні освітні ресурси та ігрові програми, web-сайти і проект локальної мережі тощо. Серед них були і такі, які виконані на замовлення конкретних фірм та установ міста Чернівці та області.
   Особливо слід відзначити проекти студентів-дипломників Ісмаіла Аделя, Смоляка Василя, Кучурян Мар’яни, Гладченко Юлії, Соколянського Сергія, Лучина Павла, Мацюка Ігоря, Ністрян Олександри і Банкало Катерини.

Захист дипломних проектів   Захист дипломних проектів   Захист дипломних проектів   Захист дипломних проектів   Захист дипломних проектів

Карта сайту