Гуртожиток

У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПОЛІТЕХНІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ФУНКЦІОНУЄ ГУРТОЖИТОК НА 220 МІСЦЬ. 

У ньому створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе як вдома – кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями, розраховані для проживання 2-4-ох осіб; кухні, туалети, умивальні кімнати, душова кімната  на кожному поверсі.

До послуг студентів – кімната відпочинку, де відбуваються зустрічі, конкурси, різноманітні заходи, кімнати для занять, також проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету. У гуртожитку є спортивна зала й студенти мають можливість у вільний від навчання час, не виходячи за межі гуртожитку, займатися у різних спортивних секціях. Працює медичний пункт, куди за потребою можуть звернутись студенти.

Адміністрація коледжу докладає чимало зусиль, щоб належно утримувати гуртожиток, робить усе, щоб студентське житло відповідало сучасним стандартам. Для розв’язання побутових проблем, сприяння організації дозвілля молоді, оперативного вирішення всіх інших питань, які повсякчас виникають, створена студентська рада гуртожитку, до функцій якої входить організація роботи санітарних постів, проведення конкурсів на кращу кімнату.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЖИВАННЯ СТУДЕНТІВ У ГУРТОЖИТКУ

Під час навчання в Чернівецькому політехнічному фаховому коледжі іногородні студенти мають можливість проживати у гуртожитку коледжу. Плата за проживання здійснюється за 6 місяців. Вартість проживання становить 604 грн. за місяць. 

 ПРАВОМ ПОЗАЧЕРГОВОГО ТА ПЕРШОЧЕРГОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ У ГУРТОЖИТКУ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ СТУДЕНТИ З ЧИСЛА:

  • дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування чи осіб прирівняних до них віком від 18 до 23 років;
  • інваліди першої та другої групи та діти – інваліди віком до 18 років відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  • особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право. А саме: учасники бойових дій; діти, учасників бойових дій; діти, один із батьків яких загинув чи пропав безвісти у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; особи, зареєстровані як внутрішньо переміщені.
  • особи із малозабезпечених родин (сім’я перебуває на обліку в органах соцзахисту і отримує допомогу від держави)
  • особи із багатодітних родин (5 і більше дітей).

Основним критерієм поселення студентів, які не мають пільг щодо забезпечення житлом є віддаленість місця їх постійного проживання від м.ЧернівціНасамперед місцями у гуртожитку забезпечуються студенти, які мешкають у віддалених регіонах України.

Розподіл місць у гуртожитку здійснюється згідно з наказом директора коледжу. Заступник директора з виховної роботи, голова студради, завідувач гуртожитку, спільно з кураторами академічних груп стежать за порядком у гуртожитку  впродовж навчального року. На кожному поверсі обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком.

Культурне життя студентів-мешканців гуртожитку, досить різноманітне: проводиться чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру.