Обласна студентська конференція «Земля - наш спільний дім»

На базі нашого коледжу 16.05.2016 року відбулась обласна студентська конференція «Земля - наш спільний дім» в рамках обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ I-II р.а.

План роботи студентської конференції

«Земля – наш спільний дім»

Виступи учасників конференції:

1.    Екологічні проблеми Чернівецької області.

Хмара Діна,  Лазаренко Андріана. Наукові керівники: Дудій Н.Я., Мацейко С.В. ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж».

2.    Хімія нових матеріалів.

Кельбя Тетяна. Науковий керівник: Буркут Б.Д. ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки».

3.    Біотехнології в медицині.

Тодоріко Валентина, Прунчак Віталіна. Науковий керівник: Строкань В.І. Чернівецький медичний коледж БДМУ.

4.    Чорнобиль. Безпека майбутнього.

Бежан Владислав, Стретович Вадим. Науковий керівник: Колотило І.Л. Фінансово-економічний коледж БДФЕУ.

5.    Енергозбереження для всіх і кожного.

Кравчишина Ольга. Науковий керівник: Лиса О.М. Чернівецький медичний коледж БДМУ.

6.    Хімічний вплив пластмас на здоров’я людини та навколишнє середовище.

Жук Юлія, Мирчик Евеліна . Наукові керівники: Москаленко Л.П., Соломон О.М. ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

7. Сланцевий газ і екологія.

Шатрук Любомир. Наукові керівники: Гарас Т.Я.,  Тирон Т.І. Вашковецький медичний коледж БДМУ.

8. Екологічні проблеми на залізничному транспорті і можливі шляхи їх вирішення.

Могилюк Михайло, Чорнодолюк Ігор. Науковий керівник: Сич Т.В.Чернівецький транспортний коледж.

9. Їжа майбутнього. Що будуть їсти наші діти?

Бендюл Крістіна. Науковий керівник: Круліковська Н.І. Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж.

10. Біотехнології в рослинництві.

Деркач Наталія. Науковий керівник: Корсей О.І.Кіцманський технікум  Подільського ДАТУ.

11. Причини виникнення стоматологічних захворювань серед студентської молоді.

Павлюк Наталія, Кірєєв Максим . Науковий керівник: Запаранюк С.А. Чернівецький державний комерційний технікум.

12. Нехай Земля квітує всюди – природу збережімо люди!

Мельник Михайло, Гищук Василь. Наукові керівники: Казімірська А.Я., Нестор М.В.Коледж будівництва та архітектури ЛНАУ.

План роботи засідання методичного об’єднання

викладачів хімії, біології та екології

1.    Розв’язування розрахункових задач з хімії – один із факторів формування продуктивної творчої діяльності.

Казімірська А.Я. викладач хімії,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Чернівецького коледжу будівництва та архітектури ЛНАУ.

2.    Презентація методичних посібників з біології.

Строкань В.І. ,  викладач біології,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Чернівецького медичного коледжу БДМУ; Москаленко Л.П., викладач біології,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

3.    Аналіз роботи методичного об’єднання за 2015- 2016 н.р. та планування методичної роботи на наступний навчальний рік.

Мацейко С.В. , керівник методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ р.а. Чернівецької області.