Акція милосердя

Акція милосердя "Подаруй дитині життя"

Студенти коледжу взяли активну участь в акції милосердя «Подаруй дитині життя», організованою Чернівецьким обласним благодійним фондом допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію.

Мета цієї акції – привернути увагу суспільства до проблеми дитячої онкології, до дітей з особливими потребами.

В актовому залі коледжу відбувся благодійний концерт, під час якого було організовано збір коштів, які будуть використані на придбання ліків для онкохворих дітей, слухових апаратів для дітей, котрі погано чують. Глядачі концерту також взяли участь у благодійному аукціоні, лотами якого стали мистецькі роботи студентів коледжу.

На захід було запрошено вихованців Чернівецького притулку для неповнолітніх, яким було вручено омріяні подарунки.