День Землі

22 квітня світ відзначає День Землі - свято, яке є символом єдності та усвідомлення того, що лише спільними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними проблемами.
Свято проходить під лозунгом "Кожен може зробити для Землі щось корисне : посадити дерево чи прибрати засмічену ділянку.
Студенти ДВНЗ" Чернівецький політехнічний коледж " також долучилися до відзначення Дня Землі. Спільними зусиллями нашої активної молоді на території коледжу було висаджено 30 саджанців сосни.
Відрадно розуміти, що молоде покоління усвідомлює свою відповідальність за долю нашого спільного дому - Землі.

Світлина від Лесі Москаленко. Світлина від Лесі Москаленко.

Світлина від Лесі Москаленко. Світлина від Лесі Москаленко. Світлина від Лесі Москаленко. Світлина від Лесі Москаленко.

Світлина від Лесі Москаленко. Світлина від Лесі Москаленко.