ЗНАК ЯКОСТІ 2019

Znak

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» займає чільне місце серед закладів вищої освіти Чернівецької області, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Завдяки наполегливій роботі колективу, який уміло трансформує наполегливу повсякденну роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців у безперервний натхненний та творчий процес, цього року коледж може пишатися іще одним високим здобутком – відзнакою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації «ЗНАК ЯКОСТІ», урочисто врученою директору навчального закладу Фесік Людмилі Іванівні в.о. директора Департаменту освіти і науки Ісопенко Іриною Юліанівною під час Регіонального форуму освітян Чернівецької області.