Ігри патріотів УТОГ

14 травня 2019 року в місті Чернівцях на базі ФОК «Олімпія» відбувся Обласний спортивно-тематичний конкурс «Ігри патріотів УТОГ».

Захід щорічно організовує та проводить Чернівецька обласна організація УТОГ. Він спрямований на популяризацію здорового способу життя, сприяє зростанню особистого потенціалу та різностороннього розвитку молодих людей із порушеннями слуху. Особливої значущості змаганням надає дух патріотизму та єдності, що, часто, і стає запорукою успіху.

Команда Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» посіла в Конкурсі І місце.

Вітаємо наших студентів – справжніх патріотів та щирих, відкритих до пізнання нового молодих людей! Бажаємо перемог у всіх починаннях та підкорення нових вершин!

Patriot2019