День народження Т.Г. Шевченко

«Здається - кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…» (Тарас Шевченко)
9 березня вся українська спільнота відзначає день народження великого всенародного митця Тараса Григоровича Шевченка.

І якщо задуматися бодай на хвильку, то можна утвердитися в думці, що це не свято однієї людини, ні! Це день щорічного національного самоусвідомлення, самовизначення та самоствердження! Адже кожного року саме 9 березня ми всі маємо нагоду подивитися просто в очі нашому Кобзарю і побачити там пошану чи докір, підтримку чи зневагу, духовну єдність чи гнівне неприйняття тебе та твоїх вчинків і помислів рідним народом, Батьківщиною. Бо Тарас Шевченко – втілення батьківської мудрості, національної гордості, народної сили й наснаги.
Кобзар знову і знову уміло торкається до струн наших душ, запалює наші серця, змушує їх битися в єдиному такті, на глибинному рівні утверджує нашу цілісність! Цю музику не спинити, не змусити стихнути ні на мить! Вона пробиватиметься крізь покоління, крізь віки і змушуватиме вкотре воскресати й відроджуватися нашу суть, наше єство, нашу національну свідомість!!!

ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» також долучається до відзначення 207 річниці від дня народження генія слова і духу Тараса Григоровича Шевченка – бере участь у заходах, присвячених пам’яті Великого Кобзаря. Зокрема, з метою вшанування поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка, піднесення престижу української мови і літератури, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю студенти коледжу стали учасниками наступних заходів:
- Літературного онлайн-марафону «Єднаймо душі словом Кобзаря!», який проходитиме 9-10 березня за ініціативи Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти,
- Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «На струнах Кобзаревої душі», який відбудеться 12 березня в дистанційному форматі.
Щиро вдячні Темчук Наталії Миколаївні, викладачу української мови та літератури, за наснаженість в роботі та підготовці учасників творчих змагань!
Бажаємо нашим талановитим студентам успіху та нових відкриттів!