Всесвітній день письменника

«Ну, що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б’ється, ожива, Як їх почує!..» (Тарас Шевченко)
Сьогодні, 3 березня, людство відзначає Всесвітній день письменника – свято, яке покликане об’єднати обдарованих природою та натхненних Всесвітом людей, всіх, хто уміло поєднує у своїй щоденній праці талант, наполегливість, ретельність, виваженість та уміння не лише бачити прекрасне навколо, відчувати зародження дива в собі, а й наповнювати цим умінням нас із вами – читачів, захоплених мистецтвом слова.
В цей день всі ми маємо нагоду доземно вклонитися українським геніям-письменникам, подякувати за душевність та справжність, залюбленість у свій народ та відчуття внутрішньої потреби мовою і серцем творити майбутнє своєї країни – за те бездонне джерело натхнення, яким є для нас література.
Тому саме 3 березня в ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» ми даємо початок челенджу «Творю душею!», до участі в якому зможуть впродовж двох тижнів долучитися всі наші студенти, які відчувають в собі силу слова, мають письменницький хист та хочуть вперше чи вкотре спробувати доторкнутися своїм словом до сердець близьких чи й зовсім незнайомих людей.
Накопичені за результатами челеджу авторські твори буде видано окремим зібранням в ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»!
І пам’ятаймо, що кожна іскра може стати багаттям!!!