До уваги студентів І курсу

ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»!!!

Дорогі наші першокурсники, ми раді вітати Вас із початком нового етапу Вашого життя, років дорослішання та фахового становлення!

Нехай студентське життя буде для Вас яскравим та насиченим, багатим на вагомі досягнення та щиру дружбу!

Адміністрація коледжу докладає всіх зусиль для того, щоб ми могли зустрітися з Вами у стінах закладу освіти та саме так, наживо, розпочати наш спільний шлях Вашого професійного зростання.

Шановні батьки та студенти, зважаючи на приналежність міста Чернівців до «червоної зони» по 6 вересня через поширення коронавірусної інфекції, коледжем було прийнято рішення відтермінувати початок навчального року для студентів нового набору.

Ми сподіваємося, що до 6 вересня епідеміологічна ситуація матиме позитивні зміни.

Плануємо розпочати освітній процес для студентів першого курсу у стінах коледжу 7 вересня.

До того часу Ви зможете:

-        познайомитися із куратором своєї групи,

-        стати учасником батьківських зборів та отримати всю необхідну інформацію про умови організації освітнього процесу в коледжі,

-        налагодити контакт із одногрупниками,

-        отримати відповіді на запитання, які Вас цікавлять тощо.

Повідомляємо також, що поселення студентів у гуртожиток відбудеться одразу із послабленням карантинних вимог, які діють для «червоної зони».

Із усіма змінами та алгоритмом наступних дій Вас обовязково буде ознайомлено!

Щиро бажаємо міцного здоровя та невичерпної наснаги Вам і Вашим сімям!!!

Політехнічний коледж вже чекає на зустріч із Вами!