Бути успішним та зайнятим – бути в тренді!

8 жовтня студенти випускних груп ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» взяли активну участь в заході День кар’єри ЄС «Робота для молоді», метою якого є ознайомлення з інформацією про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді.
Дні кар’єри ЄС вже традиційно організовуються та проводяться Управлінням молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації спільно з представництвом Європейського Союзу та Інформаційним центром ЄС в Україні.
Майбутні фахівці відзначили, що продуктивній роботі всіх учасників заходу сприяли невимушена атмосфера, активні форми організації роботи та актуальні для сучасної молоді теми (майстер-клас «Бути успішним та зайнятим – бути в тренді», вікторина «EU FOR YOU», семінар «Як не потрапити в халепу? Протидія торгівлі людьми», тренінг «StartUP: від ідеї до власного бізнесу» тощо).

ww1 ww9 ww2 ww3 ww8 ww4