Виставка присвячена Дню захисника України

Заради майбутнього ми маємо знати історію нашого народу!
11 жовтня 2019 року представники студентської ради ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» відвідали виставку, присвячену Дню захисника України.
Молодь отримала змогу ознайомитися з підготовленими Українським інститутом національної пам’яті та Центром досліджень визвольного руху інформаційно-просвітницькими стендами про ідентифікацію українського руху в різні часи під назвою «Фактор свободи».
Виставка «Фактор свободи» розповідає про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ, — Мазепу, Петлюру та Бандеру. Адже саме у 2019 році припали ювілеї Івана Мазепи (380 років від дня народження), Симона Петлюри (140 років від дня народження) та Степана Бандери (110 років від дня народження).
Нагадаємо, що експонування виставки буде здійснюватися протягом 11-19 жовтня 2019 р. у фойє обласного центру естетичного виховання молоді «Юність Буковини» (ІІ-й поверх) , з 10.00 до 17.00 год.

g1 g2 g3 g4