Вихід у фінал конкурсних змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»

Вітаємо Савчука Костянтина, студента ІІ курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», та Сушму Анастасію Володимирівну, викладача інформатики ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж», із виходом у фінал конкурсних змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»!
Такий гарний для коледжу результат було офіційно оголошено 08 листопада в м. Києві під час проведення конференції «Змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»: результати І етапу», в якій взяли участь керівники та педагоги закладів освіти, фіналісти та їх куратори.
В рамках заходу студенти отримали змогу відвідати корисний та цікавий майстер-клас, а педагоги стали учасниками змістовного семінару.
Бажаємо успіху та чекаємо на перемогу у фіналі!

r10