Всеукраїнський тиждень фінансів 2019

Викладачі та студенти ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» стали активними учасниками Всеукраїнського тижня фінансів 2019.
Досвід такого масштабного відзначення Тижня фінансів коледж набув ще 2018 року, ініціаторкою проведення всіх заходів стала Яцко Крістіна Олегівна – викладач економічних дисциплін.
В рамках Тижня фінансів з 04 по 08 листопада 2019 року в коледжі активно проводилися заходи, які нагадували нам: наскільки важливо бути фінансово грамотним, щоб стати успішною людиною, почувати себе впевнено та самостійно у «відносинах» із грошима, адже гроші «люблять» організованість, порядок, рахунок і бережливе ставлення.
Тиждень виявився насиченим та цікавим, задіяні були навчальні групи різних курсів та спеціальностей.
Співорганізаторами заходів стали викладачі різнопланових дисциплін, що забезпечило новизну експериментів, наприклад:
- Практичним психологом коледжу Оксіною Н.В. була проведена імпровізійно-ділова гра «Я – і мої стосунки з грошима», під час якої студенти 541 групи намагалися збагнути: чим є гроші для кожного з них, наскільки вони необхідні, з чим ми можемо їх порівняти за ступенем важливості.
- Викладачем економічних дисциплін Яцко К. було організовано спільний перегляд першої української валютної комедії «Сотка» для студентів 441 групи. Під час обговорення фільму студенти-четвертокурсники змогли самостійно зробити висновок, що фінансова обачність є дуже важливим компонентом у різних сферах життя людини, а «безкоштовний сир» часто буває в мишоловці.
- Інформаційний семінар «Фінансова грамотність – ключ до успішного життя» – інтегрований захід, за організацію та проведення якого відповідали Яцко К.О., Гайдичук Н.Л. та Шпак А.О. – викладачі економічних, фундаментальних та фахових радіотехнічних дисциплін. Доповідачами були студенти 231 групи: Бондаренко М., Боднар А., Губчак В., Решетнік О.; студенти ж 521, 522 та 231 груп стали активними учасниками пізнавального заходу.
В рамках семінару доповідачі висвітлили питання суті та функцій грошей, здійснили віртуальну екскурсію в музей грошей НБУ, технологічно розібрали процес створення грошей та ознайомились із сучасними пристроями обліку, утилізації та перевірки грошей. А також весело та активно учасники заходу заробили солодкі призи за відповіді на питання вікторини.
- Захід «Інформаційна перерва», який для студентів підготувала Яцко К.О., мав основне завдання – узагальнити всю інформацію про фінансову грамотність та шляхи її забезпечення, отриману студентською молоддю впродовж тижня з інформаційних листівок, постерів та під час участі в заходах, вікторинах в рамках Всеукраїнського тижня фінансів 2019.
Дякуємо організаторам та учасникам Тижня фінансів за такі насичені та дуже інформативні п’ять днів!!!

r1 r2 r3 r4

r5 r6 r7 r9