Педагогічний колектив ДВНЗ "Чернівецький політехнічний коледж"

Педагогічний колектив ДВНЗ "Чернівецький політехнічний коледж" ніколи не зупиняється на досягнутому, завжди удосконалюється і намагається іти в ногу з новітніми технологіями.
Саморозвиток і самоосвіта є запорукою підвищення компетентності викладача і його фахової майстерності.
БЕНЬОВСЬКИЙ Юрій Анатолійович, викладач будівельних дисциплін, пройшов курси навчання з енергоефективності і здобув такі сертифікати: "Обстеження інженерних систем будівель" і "Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності" та кваліфікаційний атестат "Підготовка аудиторів енергетичної ефективності будівель".
Тож вітаємо нашого Юрія Анатолійович з новим фаховим досягненням і бажаємо йому нових звершень та успіхів у професійному зростанні!!!