Виставка "Герої не вмирають"

21 червня 2019 року викладачі та студенти Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» відвідали виставку "Герої не вмирають". Обличчя війни (5 років російської агресії)», приурочену поверненню Чернівецьких десантників з чергової ротації.
Виставка проводиться у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації з 12.06.2019 року до 26.06.2019 року. ЇЇ метою є привернення уваги до проблеми війни та боротьби із ворогом заради майбутнього.
Молодь отримала можливість переглянути фотографії Отця Андрія Дуди (військового капелана, священика Княжого Храму Святого Миколая Чудотворця у Львові).
Всі учасники заходу змогли ще раз усвідомити наскільки дорогою ціною Україна виборює своє право на свободу, на мир та життя. Змогли вкотре подумки висловити щирі слова вдячності Героям – військовим, які (часто ціною власного життя) відстоюють нашу незалежність!

Світлина від Тоні Басовської.