Відкритий конкурс імені Олександра Миколайовича Щербанюка

Герої живуть поміж нас, допоки живе пам’ять про них!
20 червня 2019 року було підбито підсумки відкритого конкурсу імені Героя України, нашого земляка, почесного громадянина Чернівців – Олександра Миколайовича Щербанюка. Активного учасника Євромайдану, який загинув 20 лютого 2014 року від куль снайпера.
Конкурс було започатковано завдяки невтомному волонтеру Галині Йосипівні Абрам’юк.
Авторам кращих проектів відзнаки вручали і дружина загиблого Героя Наталія Щербанюк, і сини другого Героя Небесної сотні із Чернівців Василя Аксенина, і капелан отець Василь Гасинець.
До участі у конкурсі, який було розпочато восени 2018 року, долучилися 91 студент Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж». Майбутні архітектори креативно та творчо підійшли до виконання проектів за темою «Освітній простір».
Гордимося високими досягненнями наших студентів, адже найкращими визначено роботи 15 студентів коледжу.

Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської.