У творчому конкурсі «Безпечна весна» – студентки коледжу посіли І та ІІ місце!

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» вітає БАЛАНЮК АННУ та САВЕСКУЛ ЮЛІЮ із перемогою у творчому конкурсі «Безпечна весна» – студентки коледжу посіли І та ІІ місце!

Конкурс проводився за підтримки МБФ «СНІД Фонд Схід – Захід» Чернівецький благодійний фонд «Нова сім’я». Його метою є формування здорового способу життя серед школярів і учнівської молоді, зменшення ризику поширення ВІЛ/CНІД, наркозалежності, соціально-небезпечних хвороб, в рамках проекту «Права і здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини».
Адміністрація коледжу висловлює подяку організаторам конкурсу, Чернівецькому благодійному фонду «Нова сім’я» за привернення уваги громадськості, особливо молодого покоління, до надзвичайно важливих питань сьогодення; за ініціювання та проведення конкурсів, акцій, зустрічей, які сприяють підвищенню рівня обізнаності учнів та студентів про небезпеку та шляхи уникнення наркозалежності, поширення ВІЛ/CНІД.

Світлина від Тоні Басовської.