«Ми навчаємося не для школи, а для життя»

«Ми навчаємося не для школи, а для життя» (Сенека Молодший).
Саме під таким гаслом проходила робота педагогічного колективу ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» у рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розвиток ініціативності та підприємливості учнів як складова формування готовності до навчання і професійної кар’єри у ринкових умовах» (наказ МОНУ № 286 від 18.03.2016), базою для проведення якого був і наш навчальний заклад.
Своєрідним підсумком експерименту став регіональний форум педагогічних працівників «Школа для життя: розвиток підприємливості як ключової компетентності у контексті Нової української школи», проведений Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області за підтримки Інституту модернізації змісту освіти 29 травня 2019
Мета заходу: презентація реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розвиток ініціативності та підприємливості учнів як складова формування; готовності до навчання і професійної кар’єри у ринкових умовах» на базі закладів освіти Чернівецької області; обговорення можливостей розвитку підприємливості як ключової компетентності у контексті Нової української школи; узагальнення педагогічних умов розвитку ініціативності та підприємливості учасників освітнього процесу.
Колектив ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» вкотре упевнився у своїх силах рухатися в ногу з життям, змінювати формат своєї роботи заради поступу, задля безперервного розвитку!

Світлина від Тоні Басовської.