Статті

Наукові пікніки

Наука вимагає не лише розуму та наполегливості, а й прагнення пізнавати і відкривати щось нове, отримувати задоволення від занурення у непізнане!
26 травня 2019 року на Соборній площі у Чернівцях відбулися ІІ Наукові пікніки. Метою заходу є популяризація математики, фізики, хімії, біології, історії, екології, географії, ІТ-технологій, психології, медицини шляхом участі у підготовлених експериментах в межах наукових пікніків
Участь в Наукових пікніках взяли і викладачі та студенти Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж», які активно ділилися із гостями заходу власними ідеями, розробками, винаходами; пропонували всім охочим випробувати свої сили у запуску та керуванні сконструйованими власноруч винаходами.
Наукові пікніки пройшли в позитивній та доброзичливій атмосфері спілкування людей, захоплених своєю справою та бажанням творити щось нове і ділитися своїми відкриттями!!!
Дякуємо нашим науковцям-початківцям за наснагу та креатив, наполегливість та позитив!!! Бажаємо якомога більше нових звершень!!!

Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської.

Карта сайту