Наукові пікніки

Наука вимагає не лише розуму та наполегливості, а й прагнення пізнавати і відкривати щось нове, отримувати задоволення від занурення у непізнане!
26 травня 2019 року на Соборній площі у Чернівцях відбулися ІІ Наукові пікніки. Метою заходу є популяризація математики, фізики, хімії, біології, історії, екології, географії, ІТ-технологій, психології, медицини шляхом участі у підготовлених експериментах в межах наукових пікніків
Участь в Наукових пікніках взяли і викладачі та студенти Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж», які активно ділилися із гостями заходу власними ідеями, розробками, винаходами; пропонували всім охочим випробувати свої сили у запуску та керуванні сконструйованими власноруч винаходами.
Наукові пікніки пройшли в позитивній та доброзичливій атмосфері спілкування людей, захоплених своєю справою та бажанням творити щось нове і ділитися своїми відкриттями!!!
Дякуємо нашим науковцям-початківцям за наснагу та креатив, наполегливість та позитив!!! Бажаємо якомога більше нових звершень!!!

Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської. Світлина від Тоні Басовської.