Статті

Олімпіада з інформатики 2019

15-16 травня 2019 року відбувся підсумковий етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів. Конкурсні випробування уже другий рік поспіль проводилися на базі Новокаховського приладобудівного технікуму. Найкращі представники 23 областей України прибули до міста Нова Каховка не лише для участі в олімпіаді, а й заради нового досвіду та гарних вражень.

Чернівецьку область у змаганнях гідно представила студентка Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» Мендришора Людмила (керівник Сушма А.В.), завоювавши ІІ місце.

Завдяки зусиллям та наполегливості викладачів та студентів коледж неодноразово поповнював скарбничку здобутків Чернівецької області, посідаючи призові місця в олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки.

Під час закриття олімпіади представники Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» отримали герб олімпіади, отож, учасників ХІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки у 2020 році Чернівці вітатимуть у Державному вищому навчальному закладі «Чернівецький політехнічний коледж»!!!

image 

Карта сайту