Циклові комісії

Опубліковано: Вівторок, 07 квітня 2015, 10:52

1. Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Москаленко Л.П. - голова циклової комісії, викладач біології

Фесік Л.І. - директор коледжу, викладач математики

Гайдичук Н.Л. - викладач фізики

Леко У.М. - викладач фізики

Соломон О.М. - викладач хімії

Білик А.О. - викладач математики

Ілик В.К. - викладач математики

Сушма А.В. - викладач інформатики

2. Циклова комісія суспільно-економічних дисциплін

Ковбель І.А. - голова циклової комісії, викладач історії

Нєдєльська О.Ю. - викладач філософії

Кравчук О.М. - викладач основ права, історії

Гавдун О.І. - викладач географії і БЖД

Настащук Г.Ф. - викладач економічних дисциплін

Яцко К.О. - викладач економічних дисциплін

Оксіна Н.В. - практичний психолог, викладач суспільних дисциплін

Ткачова Ю.М. - викладач культурології

3. Циклова комісія філологічних дисциплін

Чирипюк Г.І. - голова циклової комісії, викладач світової літератури, української літератури

Юзефович М.Г. - викладач української мови (за професійним спрямуванням)

Гуцул Н.М. - викладач української мови та літератури

Темчук Н.М. - викладач української мови та літератури

Лугова Л.Г. - викладач української мови та літератури

Лісовенко О.Д. - викладач іноземної мови

Трафюк Н.А. - викладач іноземної мови

Штерма І.М. - викладач іноземної мови

Осовська О.П. - викладач іноземної мови

4. Циклова комісія будівельних дисциплін

Воробйова Е.М. - голова циклової комісії, викладач будівельних дисциплін

Куликовська Н.Б. - викладач будівельних дисциплін

Федик В.М. - викладач охорони праці

Кобцева Н.І. - викладач будівельних дисциплін

Дрогомерецька Н.В. - викладач будівельних дисциплін

Луговська Н.Т. -викладач будівельних дисциплін

Янченко М.С. - викладач будівельних дисциплін

Сливка О.Б. - викладач будівельних дисциплін

Лупуляк О.О. - викладач будівельних дисциплін

5. Циклова комісія фундаментальних і архітектурних дисциплін

Бойко О.А. - голова циклової комісії, викладач архітектурних дисциплін

Колесніченко Н.Г. - викладач архітектурних дисциплін

Патрабой Н.О. - викладач архітектурних дисциплін

Гринюк Т.І. - викладач архітектурних дисциплін

Доцюк А.В. - викладач архітектурних дисциплін

Палка І.О. - викладач архітектурних дисциплін

6. Циклова комісія фундаментальних і радіотехнічних дисциплін

Семенюк Н.Ю. - голова циклової комісії, викладач радіотехнічних дисциплін

Глушко Н.Ю. - викладач радіотехнічних дисциплін

Яківчик В.С. - викладач фундаментальних дисциплін

Шестобуз А.А. - викладач радіотехнічних дисциплін

Полянська А.П. - викладач радіотехнічних дисциплін

Навроцький В.О. - викладач радіотехнічних дисциплін

Федик В.В. - викладач охорони праці

7. Циклова комісія фізичного виховання

Гуцул О.В. - голова циклової комісії, викладач фізичного виховання

Данілов О.О. - викладач фізичного виховання

Тимчук Д.П. - викладач фізичного виховання

8. Циклова комісія програмування та інформаційних технологій

Гуменна Т.М. - голова комісії, викладач спецдисциплін програмування

Голик Н.В. - викладач спецдисциплін програмування

Серьогіна І.В. - викладач спецдисциплін програмування

Кравченко Л.Б. - викладач спецдисциплін програмування

Смерека А.Г. - викладач спецдисциплін програмування

Аністратенко Т.В. - викладач спецдисциплін програмування

Басовська А.І. - викладач спецдисциплін програмування

Мутаф С.Д. - викладач спецдисциплін програмування