Про нас

Студентам

Стипендіальне забезпечення

Нормативна база:

 

Про затвердження Примірного порядку формування рейтингу успішності студентів, курсантів невійськових вищих навчальних закладів (наукових установ) для призначення академічних стипендій Наказ МОН № 261 від 20.02.17 року

Роз’яснення МОН щодо призначення стипендій Міністерство освіти і науки на численні звернення навчальних закладів та студентів надало роз’яснення щодо застосування з 1 січня 2017 року нової редакції «Порядку призначення і виплати стипендій».

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань стипендіального забезпечення Постанова КМУ № 32 від 25.01.2017 року

Деякі питання стипендіального забезпечення Постанова КМУ № 1050 від 28.12.2016 року

Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах Постанова КМУ № 1047 від 28.12.2016 року

Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів Постанова КМУ № 1045 від 28.12.2016 року

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству освіти і науки для виплати академічних стипендій  Постанова КМУ № 1043 від 28.12.2016 року

Локальні документи коледжу:

Наказ про стипендиальну комісію коледжу

Наказ про призначення уповноважених осіб

 

Рейтинговий список студентів

Рейтинговий список студентів 241,242 груп

Список студентів, які не включені до рейтингу

Список стулентів, які не включені до рейтингу 241,242 групи

Реєстр осіб, яким призначаються академічні стипендії з 1 січня 2017 року

Реєстр осіб, яким призначаються академічні стипендії з 1 березня 2017 року 

Реєстр осіб, яким призначаються академічні стипендії з 1 квітня 2017 року 

 

Електронна бібліотека

Електронна бібліотека

Студентська новини

Студентська новини

Студентська рада

 Положення про студентське самоврядування

Інформація про діяльність органів студентського самоврядування

 Студентські роки більшість вважає чи не найкращими роками у своєму житті. Саме за студентства кожен стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми. І значна частина цих проблем - суто студентські проблеми, внутрішні проблеми навчального закладу.

   Студентське життя очима студентів ЧПК - це:

"...навчання, навчання, навчання... і не тільки...

...свідомість!..

...найкращі друзі, інтелектуальна тусовка...

...теплиця, де вирощують таланти...

...вир заходів і подій, де постійно треба обирати...

...ЧПК (усі літери - великі)..."

   Чим живе і що хоче досягнути в своєму житті теперішній студент? Щоб це зрозуміти ми, студрада ЧПК , хочемо звернутися до вас і поділитися своїми планами на майбутнє, а також почути ваші думки і побажання.

  Ми знаємо, що зараз на першому місці у нас стоїть навчання і, тому хочемо покращити і зробити тіснішими зв'язки між студентським і викладацьким складом, урізноманітнити і зробити його цікавим.

  Адже, заходи для відмітки — це все у минулому. Ми хочемо жити по-справжньому: проводити дискусії і конференції, пізнавати те незвідане, що до нас доносять наші старші товариші через практичні заняття і неординарні лекції. Ми — майбутнє нашої держави і, тому повинні засвоїти досягнення попередніх поколінь і піти далі уперед, створивши щось своє нове.

   Але, як кажуть не хлібом єдиним, тому поєднати навчання з відпочинком потрібно розумно, щоб це не заважало, а навпаки — додавало енергії і сил. Культурно-масові заходи повинні не закінчуватись тільки дискотеками і спортивними змаганнями, а піти далі, створивши різноманітну гаму дозвілля. День студента і день першокурсника, екватор і захист диплому, як Альфа і Омега повинні бути досконало продумані і втілені на практиці.

   Ми хочемо це зробити і думаємо, що наші плани здійсняться.

   Хочете до нас? Тоді читайте далі:

   Якщо ви прагнетепрацювати з цікавими людьми, побачити у своїх викладачах не тільки кваліфікованих фахівців, захоплених своєю роботою, а й справжніх друзів та співрозмовників, які вміють розуміти студентів та прислухатися до них, ви зустрінетеся з ними у нашому коледжі.

   Якщо ви комунікабельна людина, яка полюбляє життя й отримує насолоду від спілкування з неординарними особистостями,- в нашому закладі на вас чекає безліч друзів. У цих стінах знаходять спільну мову вихідці з різних регіонів Чернівців і не тільки, які відтворюють у мініатюрі справжню модель демократичної держави.

   Якщо ви не байдужі до свого здоров'я, вас приваблюють спортивні тренування, змагання і перемоги, ви людина завзята й енергійна,- на вас чекають у спортивному комплексі ЧПК. Викладачі фізичного виховання допоможуть вам знайти своє місце у світі спорту. Якщо ж ви надаєте перевагу спокійному ритму життя, любите щирі, дружні стосунки, то в коледжі, де навчається відносно небагато студентів, ви знайдете особливу камерну атмосферу і внутрішній спокій.

 Якщо ви не збираєтесь усі студентські роки лише "гризти граніт науки" і вас цікавить творчість, мистецтво, фольклор, тоді – саме для вас концерти,конкурси,вечірки від студентської ради ЧПК.

   Якщо ж ви прагнете, не гаючи часу, подбати про свою кар'єру, то саме в ЧПК ви якнайшвидше реалізуєте свій потенціал. Якщо в процесі напруженої розумової роботи ви зголодніли - ласкаво просимо до їдальні, де можна вдало поєднати обід і приємне спілкування. І, звичайно, найріднішим для всіх студентів в ЧПК є Адміністрація з роботи зі студентами , де можна одержати потрібну вам інформацію, поспілкуватися, поділитися ідеями, думками, проблемами, зголоситись на участь у різноманітних конкурсах тощо.

   Якщо казати коротко і просто, то студенти ЧПК - це, як наголосив професор Роланд Піч з Мюнхенського університету після кількох років викладання : "Прекрасні студенти! Вірю в Україну, дивлячись на них".

   Отож, якщо Вам не байдуже життя наших молодших поколінь, якщо Ви талановиті та сповнені новітніх ідей, якщо Ви енергійні та сповнені бажання реалізовувати власні проекти, ми щиро запрошуємо Вас до нашої команди!!!  

Студентська рада   styd5   Студентська рада   Студентська рада

Карта сайту