Випускникам

Випуск 541 групи 2015 рік

Випуск радистів 2015 рік

Діяльність студентської ради

В коледжі з вересня 2004 року створено студентське самоврядування, основне завдання якого – захищати права та інтереси студентів коледжу.

Студентське самоврядування коледжу представлене – Конференцією студентів та Студентською радою.

У Студентській раді діють 8 постійних комітетів.

Завдання Комітету з питань організації навчального процесу – спільно з адміністрацією відділень організовувати навчальний процес.

Комітет зовнішніх зв’язків та обміну студентів спрямовує свою діяльність на створення і підтримання товариських відносин зі студентськими організаціями інших навчальних закладів.

Інформаційний комітет інформує студентів та громадськість про діяльність студентського самоврядування через веб-сторінку та періодичні видання.

Комітет з працевлаштування  займається тимчасовим та постійним працевлаштуванням студентів і випускників коледжу.

Функції Комітету з культури і дозвілля – організація цікавого відпочинку студентів: поїздки, виставки та інші розважальні заходи.

Комітет з фізичної культури і спорту проводить різні спортивні та оздоровчі заходи для студентів коледжу.

Юридичний комітет займається правовою освітою студентів та надає юридичні консультації студентам.

Господарський комітет працює над створенням  відповідних умов проживання в студентському гуртожитку коледжу.

Рішення педагогічної ради

2015-2016 навчальний рік

Протокол №1

Протокол №2