Sturada.png

Наша адреса: м. Чернівці, вул. Павла Каспрука,2, тел\факс (0372)56-70-47       insta

До уваги студентів ІІ, ІІІ, ІV курсів

ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»!!!

Шановні студенти, вітаємо Вас із початком нового, для когось останнього у стінах коледжу, навчального року!!!

Бажаємо Вам наснаги, наполегливості та натхнення на шляху до фахового становлення! Креативності та сміливості у втіленні творчих задумів, досягненні поставлених цілей, окресленні нових життєвих горизонтів!!!

Адміністрація коледжу докладає всіх зусиль для того, щоб ми могли зустрітися з Вами у стінах закладу освіти. Але, зважаючи на приналежність міста Чернівців до «червоної зони» (з 24 серпня по 6 вересня) через поширення коронавірусної інфекції, 1 вересня навчальний рік ми розпочнемо у формі дистанційного навчання.

Сподіваємося, що до 6 вересня епідеміологічна ситуація матиме позитивні зміни, тому що лише тоді ми зможемо відновити заняття в аудиторіях закладу освіти.

Повідомляємо також, що поселення студентів у гуртожиток відбудеться одразу із послабленням карантинних вимог, які діють для «червоної зони».

Із розкладом дзвінків та навчальних занять, з усіма можливими змінами та алгоритмом наступних дій Вас обовязково ознайомлюватимуть куратори груп!

Щиро бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим сім’ям!!!

Коледж вже чекає на зустріч із Вами!