Sturada.png

Наша адреса: м. Чернівці, вул. Павла Каспрука,2, тел\факс (0372)56-70-47       insta

Заходи з нагоди відзначення Дня захисника України

11 жовтня 2019 року у Чернівцях відбуваються заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.
Студенти та викладачі ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» також взяли участь у традиційному покладанні квітів до пам’ятника Героям Буковинського Куреня і до стели загиблим у зоні проведення АТО, ООС та урочистому зібранні, яке відбулося в Будинку офіцерів.
День захисника України - це справжнє свято мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, свято, яке водночас стало уособленим днем усіх чоловіків.
Адміністрація коледжу вітає всіх, хто носить високе звання захисника України, ветеранів, учасників війни, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів.
Бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду!
Міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7