Sturada.png

Наша адреса: м. Чернівці, вул. Павла Каспрука,2, тел\факс (0372)56-70-47       insta

Мова – це безцінний скарб українського народу!

8 листопада, в переддень Дня української писемності та мови, викладачі та студенти ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» стали учасниками щорічної акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».
Саме слово «єднання» можна назвати ключовим в емоціях та враженнях нашого колективу, студентського та педагогічного, як під час підготовки, внутрішнього налаштування перед своєрідним випробуванням, так і впродовж написання диктанту. Відчуття відповідальності за правильність кожного написаного слова, трепетне очікування результатів ретельно виконаного завдання.
Кожен отримав свій результат, але разом ми здобули дещо більше: і досвід, і прагнення вчитися та вдосконалюватися, й усвідомлення себе частинкою великої української родини.

f1 f2 f3 f4